Jakie etui pozwoli wyróżnić się z tłumu?

Dopasowany pokrowiec na telefon to jeden z najprostszych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów ochrony cennego sprzętu przed różnego rodzaju zagrożeniami, między innymi przed ryzykiem porysowania obudowy smartfona czy stłuczeniem jego dotykowego wyświetlacza. Warto jednak pamiętać, że etui nie tylko zabezpiecza telefon, ale także modyfikuje jego wygląd. Jeśli szukasz sposobu na wyróżnienie się z tłumu, wybór oryginalnego case może Ci to ułatwić.

Oryginalne obudowy na telefon – co wybrać?

Duża różnorodność ofert firm specjalizujących się w sprzedaży akcesoriów ochronnych do telefonów powinna ułatwić wybór zabezpieczenia dopasowanego do indywidualnych upodobań każdego użytkownika tego typu sprzętu. Na rynku znajdziemy mnóstwo kolorowych obudów do telefonów wykonanych z elastycznych materiałów, twardych nakładek z poliwęglanu, pokrowców drewnianych, skórzanych, a nawet metalowych czy tekstylnych. Każde zabezpieczenie jest na swój sposób oryginalne, co pomaga wyróżnić telefon na tle innych urządzeń tej samej serii i marki. Jeśli jednak zależy nam na zakupie prawdziwie niepowtarzalnego etui, którego nie będzie miał nikt inny, najlepszym wyborem będzie ozdobienie jego powierzchni własnoręcznie zrobionym zdjęciem.

Obudowa na telefon z fotografii

Przygotowanie niepowtarzalnego modelu pokrowca na telefon jest bardzo łatwe i co równie ważne, stosunkowo tanie. Na rynku działa wiele firm, które zajmują się realizacją tego typu usług. Wystarczy wybrać uniwersalne etui dopasowane do używanego przez siebie modelu telefonu i skorzystać z internetowej aplikacji do jego zdobienia. Aplikacja umożliwia wgranie własnego zdjęcia i jego dalszą obróbkę. Gotową fotografię można obracać, przycinać i przesuwać na powierzchni wirtualnej obudowy telefonu. Do zdobienia case można wykorzystać kilka fotografii lub wybrać jedno zdjęcie. Taką samodzielnie zaprojektowaną grafikę można dodatkowo uzupełnić okolicznościowym napisem. Wybieramy rozmiar i typ czcionki, a nawet jej kolor. Napisem może być nasze imię, ulubiony cytat, wybrana data czy numer telefonu.

Zadrukowane kolorowym zdjęciem etui to nie tylko skuteczna forma zabezpieczenia telefonu przed drobnymi uszkodzeniami, ale także oryginalny sposób na odróżnienie go od wszystkich innych urządzeń. Gdy wybierzemy pamiątkowe zdjęcie, każde spojrzenie na telefon będzie przywoływało w naszej pamięci kojarzące się z nim wspomnienia. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, by Twój smartfon wyraźnie odróżniał się od innych, case zdobiony własnoręcznie wykonaną fotografiom to strzał w dziesiątkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.