najlepsze agencje ochrony w Polsce - tlo

Najlepsze agencje ochrony w Polsce

Zabezpieczenie posiadłości, imprezy masowej czy obiektu – to bardzo ważna kwestia, do której potrzeba odpowiedniej firmy. Najlepsze agencje ochrony w Polsce nigdy nie zawiodą oczekiwań i zawsze staną na wysokości zadania. Oto kilka z najbardziej cenionych.

Solid Security

Na polskim rynku znajduje się już prawie 30 lat i oparta jest całkowicie na polskim kapitale. W zakresie swoich możliwości ma monitoring obiektów, projekty instalacji oraz systemów zabezpieczających i ochrona budynków. Firma zatrudnia tysiące specjalistów, ochroniarzy oraz pracowników interwencyjnych. Solid przykłada dużą wagę do wyszkolenia swoich pracowników, stąd wysoka jakość ich usług.

Konsalnet

Stworzona 20 lat temu firma wciąż oferuje usługi na wysokim poziomie. W 2012 roku została ona nagrodzona tytułem Największego Przedsiębiorstwa Ochroniarskiego. Swoje oddziały oraz biura firma ma rozmieszczone w praktycznie każdym województwie kraju. W całym przedsiębiorstwie pracuje aż 20 tysięcy pracowników. Liczby mówią same za siebie. Spółka ochrania 3000 obiektów, posiada flotę 1200 samochodów, w tym służące do konwojów oraz monitoruje obiekty dla ponad 40000 osób. Konsalnet może pochwalić się współpracą z największymi firmami oraz bankami, jak i tytułami Solidna Firma oraz Partner.

Juwentus

Swoją działalność rozpoczęła razem z Solid Security. Na Juwentus składają się cztery spółki. Każda zajmuje się innym działem ochrony, przez co świadczone usługi są naprawdę na wysokim poziomie. Firma była wielokrotnie zagradzana w swojej branży. Jedną z najważniejszych nagród był Złoty Medal Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX.

najlepsze agencje ochrony w Polsce - security

Najlepsze agencje ochrony w Polsce – która jest na pierwszym miejscu?

Biorąc pod uwagę rankingi zdecydowanie wygrywa Konsalnet. To naprawdę duża firma, z ogromną flotą, co zapewnia maksymalnie wysoką jakość usług. Juwentus oraz Solid również cieszą się uznaniem klientów, jednak negatywne komentarze odnośnie spółek napływają z wnętrza firm – od pracowników. Jeśli chcielibyśmy zapoznać się z mniejszymi agencjami ochrony lub uzyskać jeszcze więcej informacji na temat wyżej wymienionych, warto skorzystać z baz danych.

Najlepsze agencje ochrony w Polsce, jak widać, długo pracowały na swój sukces i wciąż pracują. Ciągły rozwój oraz inwestycje nie pozwalają im zostać w tyle. Warto skorzystać z ich usług, aby przekonać się samemu.