Integriti

Integriti to nowa generacja zintegrowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem i automatyką budynku australijskiej firmy Inner Range. Jest wynikiem ponad 20 lat praktyki w projektowaniu i wytwarzaniu urządzeń dla branży zabezpieczeń. Integriti, jak przez wiele lat jego słynny poprzednik (Concept 4000), wyznacza nowe standardy w branży. Już pierwsze realizacje Integriti pokazują, że dzięki niemu można oferować rozwiązania dotychczas nieosiągalne. System zarządzania bezpieczeństwem Integriti jest oparty na systemach sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu oraz sterowania windami zintegrowanych z systemami dozoru wizyjnego, automatyki inteligentnego budynku, interkomami, depozytorami kluczy, automatycznym rozpoznawaniem tablic rejestracyjnych i innymi. Może być stosowany zarówno w małych, pojedynczych budynkach, jak i w kompleksach dużych, rozproszonych budowli.

Nie bez przyczyny produkty australijskiej firmy Inner Range są określane jako „systemy zabezpieczenia domu, apartamentowca, banku, biurowca, osiedla lub globalnej korporacji. I to na bazie tego samego sprzętu!”.

Fabrycznie przygotowane, gotowe interfejsy do integracji z systemami dozoru wizyjnego, sterownikami wind różnych producentów, systemami automatyki budynkowej, depozytorami kluczy, systemami rozpoznawania tablic rejestracyjnych i innymi pozwalają użytkownikowi na zarządzanie bezpieczeństwem z jednego wygodnego pulpitu. Urządzenia spełniają wymogi polskich i europejskich norm dla Systemów SWiN i kontroli dostępu, m.in. realizowanych w 3. stopniu zabezpieczenia wg PN-EN 50131-1.

Oprogramowanie Integriti jest przeznaczone do scentralizowanego zarządzania bezpieczeństwem różnorodnych obiektów. Nadzorowane systemy mogą różnić się wielkością – od bardzo małych, w jednej lokalizacji, aż po projekty dla dużej liczby użytkowników, drzwi i zdarzeń w obiektach rozproszonych, w różnych strefach czasowych, a nawet na innych kontynentach.

 

Integriti jest łatwo skalowalny, kompatybilny wstecz z modułami Concept 4000, gotowy do integracji z systemami innych producentów oraz stale udoskonalany i rozszerzany o nowe moduły.